חווית אוכל סוחפת ואותנטית המציעה את מיטב המטבח הפאן-אסיאתי

סאקורה, שנקראת על שם פריחת הדובדבן – הפרח הלאומי של יפן – ומסמלת התחדשות ואופטימיות, מציעה טעמים יפניים, תאילנדיים, וייטנאמיים ומלזיים לטעימה של המטבח הפאן-אסיאתי שהוא גם אותנטי וגם ממריץ.

החלל לוקח השראה מהמורשת התרבותית העשירה של יפן של מסורת וטקסים המשולבים עם סממני עיצוב יפניים מובהקים, כדי ליצור חלל אינטימי ומסביר פנים. חדרי התה העתיקים של קיוטו מספקים את ההשראה לסאקורה, שבה מסגרות עץ כהות מובילות את עינכם לפרטי תקרה יפניים מסורתיים, מעוטרים בחופת עץ פריחת הדובדבן אשר עוטפת את הסועדים באווירה חמימה של אורות חגיגיים.

האותנטיות מגיעה גם למטבח, שם שפים עוקבים אחר טכניקות מסורתיות – תוך שימוש רק במרכיבים הטובים ביותר שנבחרו בקפידה – כדי להבטיח חוויה פאן-אסייתית אמיתית.

נוף רחב ידיים לאוקיינוס, סומלייה של המשקה סאקה, משקאות בהשפעת אסיה – כולל מבחר אסקה של סאקה ושוצ'ו – בשילוב עם שירות מסור ומוזיקה אסייתית מודרנית יוצרים חווית אוכל מרתקת.

מנות הדגל בסאקורה

טאטאקי בקר וואגיו, סלט וואקמה, פלפל מדגסקי מעושן

בשר הוואגיו היפני שלנו ממקור בר-קיימא בדרגה 5 מבושל בעדינות על ידי השפים שלנו: שיטת בישול אותנטית זו מבטיחה שהאיכויות הטובות ביותר של בשר הבקר נשמרות להנאת האורחים.

פבלובה מקרוט ליים, ברונואז מנגו, פסיפלורה, סורבה מנגו

שילוב של מזרח ומערב, פרשנות ייחודית זו של פבלובה היא ייצוג מושלם של המומחיות הנלהבת, היצירתית והמגוון הרב-תרבותי של צוות האופים המוכשר שלנו.

סלט קייל

דוגמה נוספת לכושר ההמצאה של השפים שלנו, סלט קייל צנוע הופך לאמנות קולינרית להנאת האורחים שלנו. סלט סופרפוד זה אינו עם רוטב פשוט, אלא יוצר באיכות הטובה ביותר של רוטב שומשום לטעם מעוגל – הוא מייצג מיזוג של חיים בריאים עם הטעמים של אסיה.

_________________________________________________________________________________________________________________________________

• ישיבה בפנים: 92 מקומות • ישיבה בחוץ: 26 מקומות • פתוחים לארוחת צהריים וערב • מומלץ להזמין מקום • סושי בר פתוח במושבים על בסיס הגעה  •ממוקם בסיפון 5
_________________________________________________________________________________________________________________________________